قوانین حریم دردسرساز شده

قوانین «حریم» دردسرساز شده است

 ضرورت اصلاح این قوانین از سوی مجلس
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این که قوانین حریم در تهران نیاز به اصلاح از سوی مجلس شورای اسلامی داردف گفت: این قوانین در حال حاضر ناقص و بی ارتباط با تهران است به گونه ای که برای همه دردسر ایجاد کرده است.
گروه اجتماعی پرویز سروری رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار شهری افکارنیوز با اشاره به آغاز به کار مجلس جدید و نیز با توجه به ناتمام ماندن اقدامات مشترک شورای شهر و مجلس در دوره گذشته عنوان کرد: ضرورت دارد شورای شهر به سرعت جلسه هایی را با منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی داشته باشد.
سروری با اشاره به این که اعضای شورای شهر و نیز هیئت رییسه باید محتوی مطالبی را که در مجلس جدید در سال آخر شورا پیگیری می شود را تعیین کنند، گفت: از دید ما موضوعات مهمی در حوزه حریم وجود دارد.
وی با اشاره به این که قوانین قبلی در حوزه حریم بسیار ناقص و ناکارا است، خاطرنشان کرد: این قوانین در حالی حاضر هیچ ارتباطی با تهران ندارد به گونه ای که مشکلات جدی را هم برای شهرداری و هم برای شهرهای حاشیه تهران و نیز روستاها ایجاد کرده است.
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که ضروری است مجلس شورای اسلامی اقدام به اصلاح قانون حریم کند، اظهار کرد: اعضای کمیسیون حقوقی شورای شهر این پیشنهاد را در دوره گذشته مجلس مطرح کرد و این پیشنهاد در صف انتظار ماند و به صحن نرسید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: مجلس جدید اصلاح قوانین حریم را در اولویت قرار دهد.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا