نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶

نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶

[table id=1 /]

لیست نمایشگاه های صنعت ساختمان و صنایع وابسته در سال ۱۳۹۶ 

فهرست نمایشگاه های سال ۱۳۹۶ و همچنین تاریخ ثبت نام و برگذاری هفدهیمن نمایشگاه صنعت ساختمان در تهران و اطلاعات تکمیلی در بهمن ماه سال جاری به احتمال زیاد اعلام خواهد شد . سایت صنعت ساختمان آی شهر افتخار دارد که جزو برترین سایت های صنعت ساختمان کشور باشد، و شما می توانید به عنوان یک پشتیبان تبلیغاتی از خدمات و امکانات سایت صنعت ساختمان آی شهر بهرمند شوید . سایت صنعت ساختمان آی شهر تفاوت عمده ای با سایر سایت های آگهی ساز موجود دارد ؛ گروه آی شهر متشکل از چندین سایت به هم پیوسته در عرصه های مختلف ساختمانی و رشته های مرتبط می باشد .

نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶ 

سه سایت آی شهر به صورت تخصصی، اختصاص به املاک و ساختمان دارد که شامل : سایت املاک و مستغلات آی شهر ، سایت مشارکت در ساخت املاک آی شهر و سایت صنعت ساختمان آی شهر می باشد، و باعث بازدید مفید از این سایت ها توسط کاربران مختلف مرتبط با این رشته می گردد، از قبیل مهندسین ، معماران ، سازندگان ، مالکین و کسانی که نیاز به محصولات و خدمات مختلف در رابطه با صنعت ساختمان و املاک دارند می باشد . تبلیغات در سایت صنعت ساختمان آی شهر برابر است با شرکت در نمایشگاه های مختلف صنعت ساختمان داخل کشور و به زودی خارج از کشور!!! 

حتی اگر شما جهت معرفی محصول و یا خدمات خود اقدام به طراحی سایت نموده اید تبلیغات در سایت صنعت ساختمان آی شهر به شما پیشنهاد می گردد، به دلیل اینکه برخی مواقع ممکن است اختلالات یا مشکلاتی در سایت شما به وجود آید و چند هفته ای سایت شما از دسترس کاربران خارج گردد ، در واقع یک پشتیبان اینترنتی از اطلاعات شما در سایت صنعت ساختمان آی شهر همیشه موجود است که در صورت نیاز می توانید آن را به روز رسانی نمایید . 

نمایشگاه های مرتبط با صنعت ساختمان در سال ۱۳۹۶ تهران

نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶ بهترین فرصت برای ارائه اطلاعات در مورد کالاها، تجهیزات و خدمات قابل عرضه و همچنین فرصتی ایده آل برای کسب اطلاعات در مورد عملکرد و تولیدات شرکت ها و کارخانجات عرضه کننده است.

 نمایشگاه صنعت ساختمان96

نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶

منبع : سایت نمایشگاه های بین المللی ایران

سایت آی شهر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت عنوان و تاریخ برگزاری نمایشگاه ها ندارد.

نمایشگاه صنعت ساختمان۹۶

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا