طراحی رنگ آشپزخانه

طراحی رنگ آشپزخانه

طراحی رنگ آشپزخانه

کد مطلب : ۱۱۷۹

آیا این بهترین رنگ برای آشپزخانه شماست؟

طراحی مرسوم برای رنگ آمیزی آشپزخانه می گوید که رنگ های زمینی(طبیعی)، خنثی ی گرم، و رنگ های روشن، هم پخت و پز و هم صرف غذا در این فضا لذت بخش و آرامش بخش است. این رنگ ها اهداف بسیاری را تأمین می کند: هماهنگی با کابینت ها، بازتاب نورپردازی ها، فراهم کردن فضایی لذت بخش و جذاب برای خریداران منزل شما.

قوانین رنگ آمیزی آشپزخانه:

قوانین طراحی آشپزخانه خوب هرگز رنگ های بسیار تیره، خنثی سرد، و همه رنگ های سرد شبیه به آبی، سبز، بنفش، و رنگهایی از این قبیل که گرسنگی را ترویج نمی کنند (به کم اشتهایی کمک می کنند) را دیکته نمی کنند. بر این اساس ، این رنگ ها در آشپزخانه کاربردی ندارند.

به این معنی که، رنگ های آشپزخانه باید در نهایت به افزایش اشتها کمک کنند. با عقاید متداول مشکی در آشپزخانه به عنوان یک رنگ ضعیف شناخته می شود.اما همانگونه که میبینید، مشکی هنگامیکه با استیل و به صورت جزیره  و با رنگ سفید در میز صبحانه ترکیب شود همراه با نورپردازی آویز می تواند جلوه مورد نیاز را تإمین کند.

گرم های خنثی

با سایه ها و رنگ های کافی، هر رنگی می تواند خنثی باشد. این فقط یک جنس از هر نوع از خنثی ای است که می خواهید. اگر شما در مورد رنگ آشپزخانه خود عصبی و ناراحت شده اید، علت ناراختی شما رنگ های خنثی ی میانه (نه سرد و نه گرم)  استفاده شده در آشپزخانه هستند.

رنگ های خنثی کسل کننده هستند، اما می تواند اینگونه نباشد. با اضافه کردن رنگهای قرمز، زرد، نارنجی خنثی ها به گرمی نزدیک شده و با سبز و آبی و بنفش به سردی متمایل می گردند.

قرمز ها:

در حالی که رنگ قرمز به عنوان یک رنگ آشپزخانه برای همه نیست، باید آن را در نظر گرفته شود اگر بخواهید برای اضافه کردن جرقه و ادویه می توانید از آن بهره ببرید.

طراحی رنگ آشپزخانه با مقدار زیادی از رنگ های تیره، می توانید از طریق این رنگ دلتنگی را کاهش دهید. در یک آشپزخانه با لوازم استیل خاکستری، می تواند یک نقطه کانونی خوش آمد گویی به چشم هدیه دهد.

قهوه ای های سیر:

قهوه ای رنگیست خاکی و خاطره انگیز از محلی که غذای شما از درون آن می آید از: زمین، مزرعه.

برای کسانی که خنثی گریز هستند، قهوه ای تقریبا خنثی جدید و زیبایی می شود.

سفید در سفید:

سفید به خودی خود یک کلاس از آشپزخانه است. سفید ، یک نوع خاصی از نگاه است. طراحی را می توان اینگونه توصیف کرد: کابینت سفید، دیوارهای سفید، سقف سفید، در صورت امکان یک ضد سفید، و در صورتی که ما چیزی را فراموش کردیم، اجازه دهید آن را هم سفید در نظر بگیریم .

زرد کم رنگ:

بسیاری از صاحب خانه و طراحان اتفاق نظر دارند که نور زرد رنگ برگزیده طراحی رنگ آشپزخانه است. این به اندازه کافی دوستانه نیست، اما به اندازه ای است که آن را از انواع کابینت آشپزخانه چوب کامل متمایز کند.  زرد حداکثر انعکاس نور محیط را داراست مخصوصا اگر شما یک خانه شهری یا مجتمع دلگیر را دارید دکور میزنید در عین حال این احساس را که سفید(رنگ کاملا خنثی) انتقال می دهد را ندارد.

آبی با بیشترین اغماز می تواند در لیست رنگ های آشپزخانه قرار بگیرد. به طور مرسوم آبی توانایی تحریک اشتها را ندارد. شاید به همین دلیل است که در مواد غذایی کمترین میزان رنگ آبی را می توان یافت.

چیزی که در مورد آشپزخانه با رنگ آبی عنوان می شود یک جور تجدید نظر در مورد طراحی های مرسوم است.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا