کاروان شگفت انگیز

کاروان شگفت انگیز

کاروان شگفت انگیز + تصاویر

 

کد مطلب : ۱۱۱۱۵

 

شرکت فرانسوی Beauer نوعی کاروان طراحی و تولید نموده که ظرف ۲۰ ثانیه وسعت آن به ۳ برابر تغییر پیدا می کند. این کاروان را می توان یک خانه متحرک نام گذاری کرد.

 

به گزارش آی شهر به نقل از اینهبیتت : کاروان فوق دارای سرویس کامل جهت زندگی می باشد ، که در هنگام حرکت فضای کمی را در بر می گیرد و همانند کاروان های موجود بسیار کوچک به نظر می رسد . این موضوع باعث حمل و نقل ساده این کاروان گردیده است . در هنگامی که یدک کش این کاروان را حمل می کند به راحتی می تواند از مسیر های عرض کم هم عبور کرده و در هنگام شب در موقع استراحت ظرف ۲۰ ثانیه تبدیل به یک خانه کامل شود . 

در هنگام حرکت این کاروان شگفت انگیز فقط فضای دو ماشین را اشغال می کند . این کاروان شگفت انگیز دارای اتاق خواب ، حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه با کابینت مناسب ، نشیمن و نهارخوری می باشد .

اتاق خواب داری یک تخت دونفره و سرویس بهداشتی دارای دوش حمام و کاسه توالت و رو شویی می باشد . آشپزخانه آن داری یخچال ، گاز رو میزی ، سینک و مقداری زیادی کابینت می باشد . و همچنین جای خالی جهت نصب فر موجود است .

این کاروان شگفت انگیز دارای میز نهار خوری بزرگ و مبلمان مناسب می باشد که در صورت لزوم مبلها به صورت یک تخت دونفره تغییر کاربری می دهند .

این کاروان در سال های آینده به سراسر اروپا و امریکا با نام تجاری ۳XC ارسال و مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

سایت صنعت ساختمان آی شهر

منبع : اینهبیتت

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا