خانه کوچک ۷۰۰ دلاری

خانه کوچک ۷۰۰ دلاری

خانه کوچک ۷۰۰ دلاری

 

کد مطلب : ۱۱۱۲۲

 

یک زوج یک خانه را با هزینه ۷۰۰ دلار می سازند!

هر چقدر که کشورهای پیشرفته به سمت اقتصاد مقاومتی می روند و از تجملات دوری می کنند ، در جهان سوم مردم به سمت تجملگرایی و اسراف سوق پیدا می کنند.

پومناروا و همسرش گرت تصمیم گرفتند یک خانه بسازند، بدون آنکه از شرکت های فعال در این زمینه درخواست ساخت خانه بکنند . یک خانه که با استفاده از نور خورشید انرژی مورد نیاز خود را تامین می کند.

پونوماروا طرح هایی برای A-frame را برای ساخت خانه کوچک خریداری کرد و سپس به کار ساخت آن با همسرش پرداخت . ابتدا کف خانه را در یک انبار ساخته و آن را به وسیله یک تراکتور به محل دلخواه خود جهت زندگی انتقال دادند . و ساخت دیگر اجزا این خانه کوچک را در همان مکان ادامه دادند .

برخی از مصالح مورد استفاده در این خانه از مواد بازیافتی و اشیائی که در اطراف پیدا می شود استفاده شده است . دیواری تلقی هم در یک طرف خانه جهت بهره بردون از نور طبیعی استفاده شده است . 

فضای داخل خانه ۲۴ متر مربع می باشد ، پنل خورشیدی موجود جهت شارژ تلفن همراه و لوازم مشابه و همچنین گرم کردن اجاق گاز برقی در نظر گرفته شده .

در داخل این خانه سیستم لوله کشی آب وجود ندارد و توالت آن بصورت صحرایی برپا می شود و یک حمام خورشیدی نیز در نزدیکی خانه وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت آن،برخی از عکس های کابین A-frame را می توانبد در گالری ما مشاهده نمایید و یا به وب سایت Ponomareva مراجعه نمایید .

منبع: آلن پوماناروا

 

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا