رستوران زیر آبی در اروپا

رستوران زیر آبی در اروپا

رستوران زیر آبی در اروپا + تصاویر

 

کد مطلب : ۱۱۱۲۸

 

به گفته محققین تنها کسب و کاری که فضای مجازی بطور کامل نمی تواند جایگزینه آن باشد ، صنعت گردشگری است . کشورهای مختلف جهان بر روی این صنعت پایان ناپذیر سرمایه گذاری های زیادی انجام می دهند . در زیر با یکی از سازه هایی که به جذب گردشگر کمک می کند آشنا می شوید :

وقتی به رستورانی وارد می شوید که پنجره های آن به سمت مناظر طبیعی بکر می باشد ، سعی می کنید میزهایی را انتخاب کنید که نزدیک به پنجره ها باشد . حال اگر این مناظر طبیعی بکر در زیر دریا باشند ، اشتیاق شما دو چندان می شود .

طرح های اولیه برای یک رستوران  در اروپا . انتظار می رود ساخت و ساز این رستوران زیر آبی در فوریه ۲۰۱۸ شروع شود ، و حدود مارس ۲۰۱۹ به پایان برسد .

 

Snøhetta طرح هایی برای ساخت یک رستوران زیر آبی ارائه داده است . این سازه اولین رستوران زیر آبی در اروپا می باشد که در سواحل جنوبی نروژ بنا خواهد شد . 

این رستوران ۵ متر زیر سطح دریا قرار می گیرد و جهت مقاومت در مقابل فشار آب با دیوار های بتنی با ضخامت یک متر پوشیده شده است .

ابعاد این رستوران در دسترس نیست ، ولی گفته شده ۱۰۰ نفر گنجایش این رستوران می باشد . روشنایی در دور محوطه این رستوران قرار خواهد گرفت که میهمانان بتوانند اطرف خود را به راحتی مشاهده نمایند .

در ساعاتی که از رستوران استفاده نمی شود این مکان به محققان تحویل داده می شود تا در مورد زندگی زیر آب موجودات دریایی تحقیق کنند.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا