سرویس فرنگی روباتیک

سرویس فرنگی روباتیک

سرویس فرنگی روباتیک + فیلم + تصاویر 

 

کد مطلب : ۱۱۱۳۲

 

تمیز کردن توالت یکی از کارهایی است که هیچ کس دوست ندارد . یکی از کارهای بسیار دشوار و چندش آور برای  کدبانوی خانه شستشوی توالت فرنگی می باشد  . تا کنون برای شستشوی لباس ، ظروف ، پنجره ها و سطوح ماشین آلاتی طراحی شده اند که کار کدبانوی خانه را راحت کرده . این بار روباتی طراحی شده که کار شستشوی سرویس فرنگی را انجام می دهد !

جهت ارتقاء سرویس فرنگی معمولی به سرویس فرنگی روباتیک فقط کافیست این روبات را جایگزین درب توالت فرنگی خود نمایید . و شیلنگ آب را به آن متصل نمایید . با فشار دادن یک دکمه سرویس فرنگی شما بطور کامل شستشو می شود . با فشار دادن دکمه SpinX دریچه ای در داخل باز شده و بازوی روبات از آن بیرون آمده و با چرخش فرچه سر آن و حرکت بازو به بالا و پایین و حرکت دورانی و فشار آب بصورت کامل داخله کاسه را شستشو می دهد . دور سرویس فرنگی که جای نشستن می باشد ، با واتر جت نصب شده در SpinX شستشو داده می شود و بعد از آن توسط فشار هوا محل فوق خشک شده و آماده استفاده می باشد .

منبع تغذیه این روبات توسط یک باتری شارژی تامین می شود که در هر بار شارژ ۳۰ بار قابلیت پاک سازی دارد و شستشوی این سرویس توسط SpinX حدود ۹۰ ثانیه طول می کشد . 

 

منبع : گیزمگ

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا