طبیعت کوچک آپارتمانی

طبیعت کوچک آپارتمانی

طبیعت کوچک آپارتمانی

کد مطلب : ۱۱۱۴۱

کنترل وضعیت آب و هوا و لذت بردن از شرایط جوی مختلف در خانه شما و کنترل آن توسط تلفن همراه هوشمند شما !

بعضی مواقع دوست داریم کنار پنجره بشینیم و با نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه بارش باران را تماشا کنیم ، یا دوست داریم رعد و برق ، غروب آفتاب یا شب مهتابی را ببینیم و آن را حس کنیم .

SmartTerra این تراژدی را به خانه های ما می آورد . SmartTerra را یک پنجره فرض کنید ، با ابعاد حدودی ۴۰ * ۲۵ سانتیمتر که دنیای مینیاتوری را  داخل خانه ها می آورد . می توان در این پنجره چرخه شب و روز را مشاهده کرد و هوای بارانی همراه با رعد و برق را در آن مشاهده و لمس نمود .

یک اکوسیستم کوچک که با سنسورهای مختلفی تحت کنترل شما می باشد و با منبع آبی که در زیر سینی این آکواریوم  آب و هوایی وجود دارد هم می توانید گیاهان داخل آن را آبیاری نمایید و هم از دیدن بارش باران لذت ببرید .

SmartTerra از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود و سیستم از طریق برنامه iOS یا Android کنترل می شود. کاربران می توانند تمامی عوامل اقلیمی را تحت کنترل در بیاورند ، از جمله درجه حرارت ، میزان رطوبت ، نور که بر اساس نوع گیاه در آنجا انتخاب شده است . سیستم هشدار برای کمبود آب ذخیره و زمان اضافه کردن کود در سیستم هوشمند این وسیله گنجانده شده است .

صدا و نور در SmartTerra قابل تنظیم می باشد و کاربران می توانند در صورت نیاز صدای بارش باران و رعد و برق را زیاد و کم نمایند . در کنار اصوات باران و رعد وبرق می توانند صدای موسقی دلخواه خود را نیز زمینه این طبیعت مینیاتوری نمایند .

SmartTerra را در ویدیو و تصاویر زیر بررسی کنید.

طبیعت کوچک آپارتمانی

منبع: SmartTerra

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا