نرده های کابلی جایگزین نرده های قدیمی

نرده های کابلی جایگزین نرده های قدیمی

نرده های کابلی فولادی ضد زنگ جایگزین نرده های استیل و سایر نرده های سنتی می شوند . 

کد مطلب : ۱۱۱۴۳

این نوع از نرده مناسب جهت فضاهای داخلی و خارجی و مورد استفاده در ویلاها ، مکان های تجاری ، تفریحی ، اداری ، مسکونی و سایر بناها می باشد .

یکی از مشکلات نرده های قدیمی در ساختمان جلوگیری از دید کافی می باشد . با بکار گیری نرده های جدید برخی از مشکلات حل شده است .

با استفاده از این نوع نرده فضای بصری شما دیگر محدود نمی شود و در تراس ویلاهای مسکونی دیگر نرده ها جلوی دید شما را نمی گیرند . این نوع نرده از فولاد ضد زنگ تهیه شده و نسبت به سایر نرده ها عمر طولانی تری دارد . فقط کافیست هر چند سال یکبار همانند کوک کردن سیم های گیتار ، توسط پیچ های تنظیم کمی کابل ها را بکشید تا محکم شوند .

استفاده کردن این نوع نرده در ویلاهای دوبلکس بسیار کارایی دارد و یک فضای دید پانوراما را برای شما ایجاد می کند . همچنین در مجتمع های تجاری که دید مراجعه کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ، استفاده از این نوع نرده به سازندگان مجتمع های تجاری پیشنهاد می شود . این نوع از نرده های کابلی از استحکام بیشتری نسبت به نرده های تزئینی موجود در بازار برخوردار است .

هنگامی که قصد ساخت یا بازسازی بنای مسکونی ، تجاری ، اداری خود را دارید با بررسی نرده های کابلی که قابلیت های مختلفی از قبیل : طول عمر زیاد ، قابلیت انعطاف پذیری ، مخدوش نکردن فضای دید ، عدم نیاز به رنگ آمیزی و پولیش کاری ، استحکام بالا و عدم جلوگیری از جریان هوا بهترین گزینه برای استفاده از این محصول می باشد . جهت آشنایی بیشتر به گالری تصاویر توجه فرمایید :

منبع : اینهبیتت

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا