طراحی ویلای کنار ساحل توسط تیم Zup-a

طراحی ویلای کنار ساحل توسط تیم Zup-a

طراحی ویلای کنار ساحل با ابعادی کوچک ولی بسیار دلباز + تصاویر

کد مطلب : ۱۱۱۴۵

تیم Zup-a در کشور لهستان اقدام به طراحی ویلای کنار ساحل با ابعاد کوچک نموده اند که سرتاسر سقف آن با تکه های چوب همانند کاشی ، پوشیده شده است .

همانطور که می دانید ، طراحی پلان برای ابعاد کوچک بسیار دشوار است ، زیرا لازم است شما تمام امکانات لازم یک ویلا را در آن جانمایی کنید ، تا بتوان به راحتی از آن مناطق استفاده نمود . در اتاق های کوچک برای هر سانتیمتر باید طراحی دقیقی انجام پذیرد .

این ویلا نزدیک به طبیعت ساخته شده و مناسب جهت تعطیلات فصلی می باشد . ویلای فوق دارای زیر بنای ۷۶ متر مربع می باشد که با سازه بتونی و چوبی بنا شده است . نمای ساختمان از سیمان و کاشی های چوبی تشکیل شده . دارای یک تراس چوبی ، مخصوص برای لذت بردن از طبیعت که مجهز به یک کباب پز ، شیشه در جلوی تراس جهت عدم ورود شن و جانوران به داخل تراس و استفاده از چشم انداز بی نظیر طبیعت و مبلمان مخصوص برای استراحت در کنار ساحل .

این ویلا با فوم XPS عایق بندی شده ، که مشخصه آن وزن سبک ، استحکام بالا ، جلوگیری از تبادل حرارت و خواص آکوستیک آن است . یک سیستم برداشت باران به عنوان یک ویژگی پایدار در خانه طراحی شده است. آب باران را جمع آوری، تصفیه و در حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد .

به منظور استفاده بهتر از فضای محدود ویلا در هسته مرکزی خدمات خانه آشپزخانه ، حمام و کابینت ها و گنجه ها قرار گرفته است . ویلای مذکور دارای یک اتاق ناهار خوری با پنجره رو به طبیعت و یک اتاق خواب می باشد،  که اتاق خواب با چند پله بالاتر از سطح خانه قرار گرفته که دیوار های شیشه ای برای تماشای طبیعت دارد .

تیم Zup می گوید: “معماری داخلی در یک سبک مدرن و روستایی طراحی شده است.” دوست داریم در تراسی که رو به منظره  دریا قرار گرفته ، در آن روی یک نیمکت نشسته و پس از یک روز پر جنب و جوش  آرام باشیم .

سایت مشارکت در ساخت آی شهر معرفی سازه ها و سازندگان برتر مناطق مختلف ishahr.co

منبع : گیزمک

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا