نمایشگاه های صنعت ساختمان سال ۱۳۹۷

نمایشگاه های صنعت ساختمان سال ۱۳۹۷

نمایشگاه های صنعت ساختمان سال ۱۳۹۷ تهران و صنایع مرتبط

کد مطلب : ۱۱۱۴۴

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

لیست نمایشگاه های داخلی صنعت ساختمان دز سال ۹۷ به شرح زیر اعلام می گردد :

به خاطر داشته باشید سایت صنعت ساختمان آی شهر فقط لیست نماشگاه های سال ۹۷ را اعلام می کند و هیچ گونه دخل و تصرفی در اجرا یا همانگی و یا ارتباطی با برگذار کنندگان این نمایشگاه ها ندارد .

لازم بذکر است نمایشگاه های فوق در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگذار می گردد .

سایت صنعت ساختمان آی شهر افتخار دارد که جزو برترین سایت های صنعت ساختمان کشور باشد، و شما می توانید به عنوان یک پشتیبان تبلیغاتی از خدمات و امکانات سایت صنعت ساختمان آی شهر بهرمند شوید . سایت صنعت ساختمان آی شهر تفاوت عمده ای با سایر سایت های آگهی ساز موجود دارد ؛ گروه آی شهر متشکل از چندین سایت به هم پیوسته در عرصه های مختلف ساختمانی و رشته های مرتبط می باشد .

سه سایت آی شهر به صورت تخصصی، اختصاص به املاک و ساختمان دارد که شامل : سایت املاک و مستغلات آی شهر ، سایت مشارکت در ساخت املاک آی شهر و سایت صنعت ساختمان آی شهر می باشد، و باعث بازدید مفید از این سایت ها توسط کاربران مختلف مرتبط با این رشته می گردد، از قبیل مهندسین ، معماران ، سازندگان ، مالکین و کسانی که نیاز به محصولات و خدمات مختلف در رابطه با صنعت ساختمان و املاک دارند می باشد . تبلیغات در سایت صنعت ساختمان آی شهر برابر است با شرکت در نمایشگاه های مختلف صنعت ساختمان داخل کشور و به زودی خارج از کشور!!! 

حتی اگر شما جهت معرفی محصول و یا خدمات خود اقدام به طراحی سایت نموده اید تبلیغات در سایت صنعت ساختمان آی شهر به شما پیشنهاد می گردد، به دلیل اینکه برخی مواقع ممکن است اختلالات یا مشکلاتی در سایت شما به وجود آید و چند هفته ای سایت شما از دسترس کاربران خارج گردد ، در واقع یک پشتیبان اینترنتی از اطلاعات شما در سایت صنعت ساختمان آی شهر همیشه موجود است که در صورت نیاز می توانید آن را به روز رسانی نمایید . 

سایت مشارکت در ساخت املاک ( معرفی برترین سازه های مناطق مختلف ) به نشانی :  ishahr.co

سایت املاک به نشانی : ishahr.ir

نمایشگاه های صنعت ساختمان سال ۱۳۹۷

[table id=2 /]

نمایشگاه های صنعت ساختمان سال ۱۳۹۷

منبع : پورتال شرکت نمایشگاههای بین المللی ایران

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا