خانه مدولار پلاس ۳۰ متری

خانه مدولار پلاس ۳۰ متری

خانه مدولار پلاس ۳۰ متری

خانه مدولار پلاس با ابعادی کوچک و مزایای فوق العاده + تصاویر

کد مطلب : ۱۱۱۵۰

شرکت معماری سانتا مونیکا خانه کوچک ۳۰ متری مدولار با قابلیت صرفه جویی در انرژی ، طراحی و اجرا نموده است . این خانه مدولار پلاس با زیر بنای ۳۰ متر مربع ساخته شده است ، که کاملا قابل تبدیل می باشد ، این خانه هوشمند و مدرن مناسب برای کاربری های مختلف از قبیل : دفتر اداری ، سالن پذیرایی ، استودیو هنری و حتی مکانی برای زندگی دائم و موقت استفاده نمود .

این خانه از طرح کمبود مسکن در کالیفرنیا الهام گرفته شده و باعث خانه دار شدن افراد جامعه می شود .

خانه مدولار پلاس با استفاده از پانل های mnmMOD ساخته شده است . پنل های فوق در کارخانه ساخته می شوند ، جنس این پنل ها از پلی استایرن اکسترود شده تایید شده و ۳۰ درصد فولاد بازیافتی تشکیل شده است . پس از ساخت پانل ها آنها دسته بندی شده و به محل اجرای پروژه تحویل داده می شود . تمام برش ها در کارخانه زده می شود تا زباله ای در محل ساخت تولید نشود .

سیستم پانل mnmMOD ، قابل بازیافت و عایق بسیار عالی برای حفظ انرژی می باشد . پانل های mnmMOD جایگزینی مناسب برای قالب های ساختمانی سنتی می باشد . این پانل ها هم ساختار خانه را تشکیل می دهند و هم عایقی بسیار عالی می باشد . نجره ها و درب ها بسیار بزرگ در نظر گرفته شده اند تا نور بسیاری را به داخل خانه انتقال دهند . این خانه با عمر طولانی مناسب برای هر شرایط آب و هوایی و سازگار با محیط زیست می باشد .

 

پانل mnmMOD مقاوم در برای گرما و سرما ، پیچ و تاب ، حشرات موذی می باشد . جنس این پنل ها بازیافتی می باشد و قابل بازیافت هستند .

خانه مدولار پلاس در سه نسخه مختلف موجود است: نوع اول شامل ساختار استاندارد آن به قیمت ۳۷ هزار دلار ، نوع دوم داری حمام ، کابینت و لوازم بهداشتی با قیمت ۴۲ هزار دلار و نوع سوم علاوه بر این مشخصات شامل لوازم خانگی هم می باشد و قیمت آن ۴۹ هزار دلار می باشد .

منبع : گیزمک

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا