ایده ساخت ویلا در طبیعت

ایده ساخت ویلا در طبیعت

ایده ساخت ویلا در دل طبیعت به همراه تصاویر

کد خبر : ۱۱۱۵۷

زمانی که شما به ویلاهای تفریحی در مناطق سرسبز و پوشیده از گیاهان متنوع می روید ، متوجه خواهید شد که تا زمانی که در ویلا حضور دارید از مناظر طبیعی و جذابیت های طبیعی اطراف ویلای خود محروم می شوید .

محوطه بیرونی ویلاها از اهمیت خاصی برخوردار است و صاحبان این املاک هزینه زیادی برای محوطه سازی اطراف آن می پردازند . ولی درعین حال در زمان حضور در این ملک دیده می شود اکثر وقت خود را در ویلا می گذرانند و از این طبیعت زیبا محروم می شوند .

البته دلایل خاصی هم برای عدم حضور در طبیعت اطراف ویلا وجود دارد ، از قبیل حضور حشرات مزاحم ، حساسیت های پوستی ، بارش باران ، شرجی بودن و گرم بودن هوا و مشکلاتی از این قبیل .

ایده ساخت ویلا

در استرالیا یک زن و شوهر معمار با طراحی خاص خود این مشکل را حل نموده اند . این طرح که برنده جوایز مختلف معماری شده است ، مزایای خاصی نسبت به دیگر ویلا ها دارد و آن دید بسیار عالی این ویلا به طبیعت اطراف خود است . در مواقع شما وقتی داخل این ویلا هستید با تمام وجود خود را در دل طبیعت حس می کنید .

این ویلا در سال ۲۰۱۵، جایزه سال معماری مسکونی از مؤسسه معماری استرالیا را دریافت کرد و در رده جایزه معماری آمریکا در سال ۲۰۱۷ جایزه طراحی داخلی را  به دست آورد.

این ویلا دارای سه اتاق خواب ، دو حمام ، یک اتاق مطالعه ، پارکینگ ، نشیمن و سایر متعلقات می باشد . پنجره های این ویلا از کف تا سقف امتداد دارد که باعث دید بهتر به بیرون می شود .

در سقف آن از تم بتن استفاده شده و به خاطر اینکه زیاد خشن به نظر نرسد از آجر و چوب نیز در تم داخلی ویلا استفاده شده است . برخی از دیوار های آن چوبی می باشد که با قفسه های کتاب خانه پر شده است . در بخشی از این ویلا حیاط خصوصی ایجاد شده و صندلی های چوبی داخل ویلا مشرف به آن جانمایی شده است .

بخشی از پشت بام این ملک با چوب پوشیده شده و در آن تخت جهت استراحت در نظر گرفته شده است . در اطراف آن نیز با بوته هایی مخصوص پوشیده شده است .

بالکن های بزرگ ، قرارگیری بخش های مختلف خانه در دل گیاهان سبز از جمله اتاق خواب ها ، نشیمن ها ، حمام تفاوت زیادی را در این ویلا ایجاد کرده است .

قیمت این ویلا نا مشخص است ولی شما می توانید با مراجعه به گالری ما یک تور مجانی جهت بازدید از این ویلا داشته باشید و اگر به فکر ساخت ویلا در مناطق سرسبز کشور هستید می توانید ایده هایی را از این طور مجازی دریافت نمایید .

ایده ساخت ویلا

منتظر اخبار جدید ما در رابطه با صنعت ساختمان جهان باشید.

سایت صنعت ساختمان آی شهر یک ضلع از مثلث ساختمانی آی شهر می باشد .

 

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا