طراحی برج باغ با طعم میوه و سبزیجات !

طراحی برج باغ با طعم میوه و سبزیجات !

طراحی برج باغ با طعم میوه و سبزیجات !

توصیه های زیادی برای کاشت درختان میوه دار به بجای درختان بی ثمر شده است . همین مقدار هزینه ای که بابت درختان بی ثمر می کنیم ، شاید با کمی هزینه بیشتر سعی بر کاشت درختان مثمر نماییم .

کد مطلب : ۱۱۱۶۰

طراحی برج باغ Arboricole در فرانسه چندین مزیت خاص را در خود گنجانده است . این برج یک برج مفهومی می باشد که با ترکیب فن آوری های پیشرفته و هوشمند با درخت کاری و سبزی کاری طراحی شده است . این معماری با تکنولوژی پیشرفته میوه و سبزیجات را برای ساکنان خود به ارمغان می آورد.

ارتفاع برج Arboricole به ۳۵ متر می رسد و مساحت آن ۹,۴۰۰ متر مربع می باشد ، که بین ۵۰ دستگاه آپارتمان ، یک هتل ، سالن کنسرت ، فضای اداری و یک رستوران در پشت بام تقسیم شده است.

نمای ساختمان طوری طراحی شده که امکان استفاده از بالکن های بزرگ و سرسبز را ایجاد می کند . انتظار می رود حدود ۲۰,۰۰۰ گیاه چند ساله ، درختچه و درخت که وظیفه تولید مواد غذایی را دارند کاشته شود .

بر اساس گزارشات شرکت سازنده برخی از قابل توجه ترین تکنولوژی های پایدار برای این پروژه در نظر گرفته شده شامل ، یک سیستم زمین گرمایی و انرژی خورشیدی می باشد که در آن ۴۰ درصد از انرژی الکتریسیته ساختمان تولید می شود . Arboricole همچنین شامل یک سیستم ضبط آب باران است که می تواند بخشی از نیاز گیاهان را تامین نماید و همچنین عایق مناسبی برای ساختمان باشد.ین نیز با استفاده از مصالح ساختمانی پایدار ساخته شده است.

 

برای آشنایی با طراحی این برج باغ به تصاویر گالری مراجعه نمایید .

منبع: معماری Vincent Callebaut

  • سایت املاک آی شهر : ishahr.ir
  • سایت مشارکت در ساخت آی شهر : ishahr.co
  • سایت صنعت ساختمان آی شهر : ishahr.org

طراحی برج باغ با طعم میوه و سبزیجات !

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا