طراحی و ساخت برج پیچشی

طراحی و ساخت برج پیچشی

طراحی و ساخت برج پیچشی

کد مطلب : ۱۱۱۷۰

برج طراحی برج پیچ و تاب خورده توسط معماران زاها حدید

بعد از معرفی مدرسه روستایی که توسط ربات ها ساخته می شود ، این شرکت به معرفی سازه ای جدید در میلان ایتالیا واقع شده است، پرداخته. این برج دارای یک شکل پیچیده و ویژگی های قابل توجه پایدار می باشد.

برج ژنرال به ارتفاع ۱۷۰ متر با زیر بنای ۶۶,۷۸۵ متر مربع می باشد که بیش از ۴۴ طبقه دارد.

بخش های داخل برج هنوز تکمیل نشده و باید تا اواسط سال ۲۰۱۸ تکمیل شود. طرح طبقات آن به همان شکل پیچ خورده بیرونی طراحی شده است. این برج با کاربری اداری و مناسب برای فعالیت ۳۹۰۰ کارمند می باشد.

برج ژنرال بخش از یک مجموعه ۳۵.۴ هکتاری می باشد که با نام City Life در شهر میلان ایتالیا واقع شده. این مجموعه قرار است تا سال ۲۰۲۰ تکمیل شود. این مجموعه شامل ساختمان های مسکونی و مراکز خرید می باشد . همچنین شامل بوستان ها و ایستگاه مترو نیز می باشد.

این برج عمومی “LEED Platinum” (استاندارد ساختمان سبز) را دریافت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت زاها مراجعه نمایید ، اما به صورت مختصر شامل تعبیه هواکش های خورشیدی، تهویه طبیعی و تمرکز بر افزایش روشنایی داخل ساختمان در هنگام روز و به حداقل رساندن نور مصنوعی می باشد، علاوه بر این شامل پرتوهای خنک کننده که باعث صرفه جویی در مثر انرژی می باشد را داراست.

طراحی و ساخت برج پیچشی

طراحی و ساخت برج پیچشی

منبع: معماران زاها حدید

سایت املاک آی شهر :   www.ishahr.ir

سایت مشارکت در ساخت آی شهر :   www.ishahr.co

سایت صنعت ساختمان آی شهر :   www.ishahr.org

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا