انتخاب دوربین مداربسته

انتخاب دوربین مداربسته

انتخاب دوربین مداربسته ( موقعیت و نوع دوربین مداربسته )

 

چه نوع دوربین مدار بسته خریداری کنم؟

 

با انتخاب اشتباه نوع دوربین مداربسته مورد نیاز ممکن است پول خود را به راحتی هدر بدهید!

کد مطلب : ۱۱۱۷۸

وقتی که صحبت از تأمین امنیت کسب و کار شما به میان می آید ، شما می توانید انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته را انتخاب کنید.

نظارت نقش مهمی در جامعه امروز دارد و با دوربین های اطراف ما ، زندگی روزمره ما روز به روز در سطح بالاتری از امنیت قرار می گیرد.

با این وجود بسیاری از مردم ، حتی نصاب ها و کسانی که خدمات دوربین مدار بسته را انجام می دهند، نمی دانند که از چه نوع دوربینی و در چه موقعیتی در سیستم نظارتی CCTV  استفاده نمایند.

انتخاب دوربین مناسب برای سیستم نظارتی شما بسیار ضروری است.

انتخاب دوربین مداربسته بستگی به موقعیت فرهنگی ، موقعیتی اقلیمی، نوع مکان مورد نظارت، نوع خدمات مورد نیاز و بسیار موارد دیگر دارد .

 

انتخاب دوربین مداربسته

 

مثلا شما می خواهید انتقال تصاویر با کابل یا بدون کابل باشد.

آیا منبع تغذیه الکتریکی در محل مورد نیاز در نصب وجود دارد یا خیر؟

آیا دوربین در هوای آزاد قرار می گیرد یا در مکان بسته؟

آیا دوست دارید در هر کجای دنیا که هستید بر محل مورد نظر نظارت داشته باشید؟

آیا دوست دارید با مخاطب جلوی دوربین گفتگو داشته باشید ؟

آیا دوست دارید برای جلوگیری از مصرف برق ، جلوگیری از اصطحلاک دوربین و نظارت دقیق تر در زمان احساس حرکت یا صدا دوربین شما بصورت اتوماتیک از محل وقوع صدا و یا حرکت فیلم برداری کند؟

تمامی این موارد و بسیاری از موارد دیگر در انتخاب نوع دوربین نظارتی و امنیتی شما تاثیر بسزایی دارد.

سایت صنعت ساختمان آی شهر ارائه دهنده انواع خدمات و مشاوره دوربین های مدار بسته برای شما مخاطب گرامی می باشد.

با تجربه و رزومه مناسب جهت نصب، مشاوره و تعمیرات دوربین های مداربسته.

 

چه نوع دوربین مدار بسته خریداری کنم؟

اطمینان کردن در انتخاب نوع دوربین مدار بسته ( CCTV ) بسیار مهم است، زیرا انتخاب دوربین مدار بسته مناسب بستگی به موقعیت محیطی و نوع نیاز شما بابت عملکرد آن دارد و با در نظر گرفتن این دو مورد می توانید بهترین انتخاب را برای خرید سیستم دوربین مدار بسته انجام دهید.

شما می توانید از مشاور ما در این زمینه مشورت بگیرید، با این حال توضیحاتی در مورد انتخاب دوربین مدار بسته به شما ارائه می دهیم.

استفاده های گوناگون می توان از دوربین های مدار بسته نمود، به عنوان مثال استفاده آن در محیط های باز کارخانه ، استفاده برای نظارت برخانه یا انبار شرکت، استفاده در فروشگاه ها یا مکان های عقد قرار داد و بسیار موارد دیگر.

۳ عامل را در نظر بگیرید :

اگر از خودتان سوال کرده اید، «چه نوع دوربین CCTV باید خرید کنم؟» به جای درستی آمدید، زیرا کارشناسان ما در اینجا مشاوره های مختلفی را به شما ارائه می دهند.

برای انتخاب دوربین مدار بسته سه عامل مهم وجود دارد:

انتخاب دوربین مداربسته

۱. انتخاب لنز مناسب

انتخاب لنز مناسب به شما اطمینان می دهد که شما یک تصویر با کیفیت دریافت خواهید کرد. انتخاب لنز مناسب به شما اجازه می دهد بزرگنمایی مناسبی داشته باشید و شما را در تشخیص چهره ها و خواندن صفحه های اطلاعات و غیره کمک کند.

مطمئنا لنز مناسب جزئیات بیشتری را در اختیار شما می گذارد و کیفیت بهتر تصویر را دریافت خواهید کرد. یک لنز زوم می تواند اطلاعات بیشتری را به شما بدهد، زیرا با زوم اپتیکال کیفت تصویر بهتری را دریافت می کنید.

 

۲. انتخاب سنسور صحیح

هنگام پیدا کردن حسگر درست، دو مورد وجود دارد: توجه داشته باشید: نوع و اندازه. 

CMOS (نیمه هادی مکمل فلزی اکسید)
CCD (دستگاه متصل شده به دستگاه) دوربین
CCD گران تر از CMOS هستند و یک تصویر واضح تر را تولید می کنند که ایده آل برای شناسایی چهره ها و صفحات ثبت نام است.

 

۳. وضوح تصویر خروجی مناسب

پیکسل بیشتر، تصویر را بهتر می کند. بالاترین رزولوشن که شما می توانید دریافت کنید ۷۰۰TVL است.  اما بسیاری از دوربین های مدار بسته در محدوده ۳۰۰ تا ۵۵۰TVL هستند. مهم است که مطابق با یک رزولوشن که دوربین شما می تواند تولید کند انتخاب کنید، چیزی بیشتر کاملا غیر ضروری است.

انتخاب دوربین مداربسته

چه چیزهایی برای خرید یک سیستم دوربین مدار بسته اهمیت دارد :

الف – آیا دوربین های،  دوربین مدار بسته من مخفی یا عامل بازدارنده بصری دارند؟

ب – چگونه می توانم از داخل خانه و خارج از منزل استفاده کنم؟

پ – شرایط نور محیط چگونه است؟

ت – آیا وضوح تصویر مهم است؟

ث – دریافت صدا مورد نیاز است؟

 

انتخاب دوربین مداربسته

 

الف – آیا دوربین های،  دوربین مدار بسته من مخفی یا عامل بازدارنده بصری دارند؟

برخی دوربین ها با جعبه بزرگ و واضح طراحی شده اند و برای هر کسی واضح است که مکان فوق دارای سیستم دوربین مدار بسته می باشد و این عاملی بازدارنده از سرقت یا جرم و جنایت می باشد. در حالی که دوربین های گنبدی کوچکتر و محرمانه تر هستند. این دوربین های جمع و جور ایده آل برای نظارت بر یک منطقه بزرگ از قبیل باغ ها می باشد و به آسانی حرکات را دنبال می کند.

 

ب – چگونه می توانم از داخل خانه و خارج از منزل استفاده کنم؟

شما بعد از تصمیم گیری برای نصب سیستم دوربین مدار بسته اولین فکری که به ذهن شما خطور می کند محل قرار گرفتن دوربین ها می باشد.

شما توقع دارید در بهترین مکان دوربین ها مستقر شوند تا اطمینان حاصل کنید که به خوبی از محوطه مورد نظر شما محافظت می کنند.

شما می خواهید اگر دوربین شما در محوطه بیرونی نصب می گردد در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت خوبی داشته باشد. یا اگر در فضای داخلی استفاده می شود در برابر بخار و دوده های چرب تولید شده در آشپزخانه معصوم بماند.

 

پ – شرایط نور محیط چگونه است؟

مدل های دوربین های مختلف را آزمایش کنید تا ببینید که در محیط شما چه دوربینی لازم است، چرا که صرف نظر از اینکه آیا در داخل یا خارج از ساختمان قرار دارند، روشنایی در طول روز متفاوت خواهد بود. شما می خواهید هر بازتاب و نور پس زمینه را در طول روز و شب بررسی کنید.

ت – آیا وضوح تصویر مهم است؟

با توجه به گستردگی منطقه ای که می خواهید پوشش دهید، قطعنامه دوربین دوربین شما انتخاب می شود تا تصویری روشن و مفید را منعکس کند. با این حال، اگر در یک اتاق کوچک قرار گیرد، نیازی نیست دوربین  وضوح بالا داشته باشد.

ث – دریافت صدا مورد نیاز است؟

اگر فقط بخواهید تصویر را انتخاب کنید نیاز به سیستم صوتی نیست، اما سیستم هایی وجود دارد که می توانید با فردی که در برابر تصویر قرار دارد صحبت کنید. برخی مواقع هم فقط نیاز دارید گفتگوها را بشنوید که باز با سیستم صحبت متقابل متفاوت است . سیستم صوتی که بتوانید با مخاطب ها صحبت کنید، یک عامل بازدارنده به حساب می آیند.

در اینجا ما انواع دوربین مدار بسته را به مشتریانمان عرضه می کنیم.

شما می توانید با ما در بخش تماس با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت جهت مشاوره ، نصب ، ارتقاع و تعمیر سیستم دوربین مدار بسته شما حضور پیدا کنیم.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

انتخاب دوربین مداربسته در سایت صنعت ساختمان آی شهر

 

 

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا