ویلای ساحلی به سبکی جدید

ویلای ساحلی به سبکی جدید

ویلای ساحلی به سبکی جدید

کد : ۹۹۰۲۱۲۰۱

همه روزه طرح های زیبایی جهت ساخت ویلاهای ساحلی اجرا می شود، اما این طراحی منحصر به فرد است.

اگر زمینی در کنار ساحل دارید و اجازه ساخت هم دارید می توانید این ایده را برای ساخت ویلای خود اجرا نمایید. این ویلا بصورت یک تپه شنی طراحی شده و با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود مصرف انرژی را به حداقل می رساند.

این ویلا با الهام از ماهی مرکب از خورشیدی و باد برای تامین انرژی استفاده می کند.

 

در اینجا ایده ای برای یک خانه ساحلی با یک ظاهری تفاوت مشاهده می نمایید که در استودیوی Vural مستقر در بروکلین طراحی شده است.

این ویلا در داخل ساحل ساخته می شود و با پنل های خورشیدی و توربین های بادی از شبکه سراسر برق جدا می شود.

این خانه با الهام از ماهی مرکب ساخته شده. سلیم وورل ، رئیس استودیو Vural وقتی به یک سفر ماهیگیری شبانه رفته بودریال متوجه شد ماهی مرکب در تاریکی شب نوری شدید در خود ایجاد می کند، او فکر کرد اگر ماهی مرکب بتواند نیروی خود را بسازد، بنابراین باید خانه هم این نیرو را داشته باشند.

 

فضای داخلی از دو سطح تشکیل شده است که شکاف در وسط آن قسمت فوقانی را به دو نیم تقسیم می کند. یک آشپزخانه بزرگ و فضای ناهار خوری بزرگ در طبقه فوقانی واقع شده است که یک اتاق نشیمن و فضای خصوصی بیشتری مانند اتاق خواب در طبقه پایین قرار دارد.

پانل های خورشیدی و توربین های بادی در نزدیکی ویلا قرار دارند ، در حالی که خانه با شن و ماسه و چمن پوشانده شده است ، عایق مضاعفی را هم فراهم می کند.

این خانه بدون اتصال به شبکه سراسری دارای یک شبکه برق مستقل است که از یک میدان بزرگ خورشیدی و توربین های بادی مینیاتوری که با هدف تولید انرژی تمیزتر از مصرف استفاده می شود ، انرژی دارد.

با طراحی خاص این سازه،راندمان انرژی این ویلا بسیار بالاست، و به خاطر پنهان شدن این ویلا در زیر شن ها راندمان انرژی به بیش از ۸۰ درصد می رسد.

ویلای ساحلی به سبکی جدید

 

  • سایت املاک آی شهر : ishahr.ir
  • سایت مشارکت در ساخت آی شهر : ishahr.co
  • سایت صنعت ساختمان آی شهر : ishahr.org
  • سایت مدریت ساختمان آی شهر : ishahr.net
لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت املاک
سایت املاک
بالا